Özel Yazılım Çözümleri ve Dijital Dönüşüm Uzmanı

bg-company-02
MARKALAR
INTERVAL | SOFTWARE SOLUTIONS

Son Teknoloji Özel Yazılım Çözümleri & Dijital Dönüşüm Uzmanlığı

2004 yılında Web 2.0 sonrası dinamik ve kullanıcı etkileşimli web sitelerinin yapımıyla başlayan yeni web furyası ile yazılım geliştirme yolculuğumuza adım attık. İlerleyen zaman içinde dijital ekosistemin gelişen ve değişen ihtiyaçlarına uygun olarak birçok farklı sektörde ERP, CRM, E-Ticaret (B2B, B2C, C2C) ve kurumlara özel web uygulamaları geliştirdik ve özel sektörde onlarca firmaya birçok proje gerçekleştirdik.
bg-company-02

Özel sektörde 10 yılı aşkın sürede kazandığımız yazılım tecrübesini, kurumsal çatı altında devam ettirme kararı alarak INTERVAL firmasını kurduk.

Bugün Derby, Şok, Atlas Jet, Exper, Korusu, Pizza Lazza, FlyExpress, İstanbul Havacılık, Ecza1 gibi sektörlerinde öncü birçok marka için özel yazılım projeleri geliştirmeye devam ediyor aynı zamanda bakım ve destek süreçlerini yönetiyoruz.

Kurumların marka imajını üst çizgiye taşıyan kurumsal web sitelerinden, ihtiyaca göre özelleştirilmiş e-ticaret (B2C) ve pazar yeri altyapılarına (C2C) kadar en gelişmiş ve son teknoloji web çözümlerinin yanı sıra Android ve IOS tabanlı mobil uygulamalar üretiyor, UX/UI alanındaki uzmanlığımız ile müşterilerimize en iyi kullanıcı deneyimini yaşatıyoruz.

bg-company-02

ERP ve CRM entegrasyon süreçlerindeki üstün tecrübemiz ile müşterilerimizin yazılım altyapısını geliştirmenin ötesinde, tüm süreçlerini iyileştirecek danışmanlık faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

bg-company-02

Interval Digital Marketing Agency markamız ile yazılım altyapısını sıfırdan oluşturduğumuz, yenilediğimiz birçok müşterimizin dijital dönüşümünü başarıyla tamamladıktan sonra ulusal ve uluslararası pazarlarda marka bilinirliğini ve yeni satış kanalları açarak cirolarını artırmalarını sağlayacak dijital pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz.

Siz de Interval ailesiyle tanışmak veya çalışmak isterseniz, bize ulaşın!

// MARKALAR
// REFERANSLAR

Müşterilerimiz Bizi Nasıl Değerlendiriyor?

Emilia Clarke
Abdulkadir Ural
IT Müdürü
“En önemlisi, sunulan çözümün E-Ticaret ve SAP tarafında entegre şekilde çalışması ve tüm manuel operasyonları otomatize etmesiydi. Bu sayede daha az işgücü ile daha akıcı ve hatasız bir sürece kavuşmamız memnuniyet verici.”
Emilia Clarke
Erol Akça
Genel Müdür Yardımcısı
“Interval, Türkiye’nin Yerli Fast Food Zincirleri arasında olan markamızın güçlü altyapı ve kurumsal kimliğe kavuşmasına, daha bilinir ve çabuk ulaşılabilir olmasına, yanı sıra hizmet kalitesini üst lige taşımasına vesile olmuştur. Kendilerine teşekkür ediyoruz.”
Emilia Clarke
Koray Karamanlı
Genel Müdür
“Interval, markamıza özel geliştirdiği pazar yeri altyapısıyla, hizmet kalitemizin çıtasını yükselterek kullanıcılarımızın memnuniyetini ve yeni üyelerin hızla artışını sağladı. Üstün çözümleriyle sağlam bir yazılım partnerinin yanımızda olduğunu bilmek bize güven veriyor.”
Emilia Clarke
Cem Tepsi
Yönetim Kurulu Başkanı
“Projenin devreye alınmasından sonra kısa bir sürede müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle markamızın hak ettiği itibara kavuştuğunu görmek bizim için çok değerliydi. Teşekkürler Interval...”
Emilia Clarke
Emrullah Canlı
Genel Müdür
“Interval’in ihtiyaçlarımıza özel geliştirdikleri çözümleri, işimizi en az bizim kadar sahiplenmeleri ve birçok sektörden edindikleri tecrübe ile süreçlerimizi iyileştirmeleri firmamıza büyük katma değer sağladı.”
Emilia Clarke
Yasin Yıldız
Fabrika Müdürü
“Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler, kalite algımızın yeni web sitemizle beraber hissedilir derecede arttığını açıkça gösteriyor. Tüm ekibimiz ve bayilerimiz de sahip olduğumuz yeni altyapıdan ve gerçekleştirdiğimiz dönüşümden çok memnun."